Якщо Ви хочете назавжди забути про капітальний ремонт, слід виконати якісне вирівнювання стін, стелі та підлоги.

Ремонт будь-якої складності має на увазі вирівнювання стін, стелі та підлоги. Це перший та доцільний етап ремонту, отже, наскільки якісно він буде виконаний, залежить підсумковий результат й загальне враження. Попри матеріальні витрати, без ретельної підготовки поверхонь, інтер’єр виглядатиме недбало та дешево. Дорогі меблі, не пристануть до стіни, дверцята в шафах, будуть нещільно закриватися й косо висіти. Плінтуса та карнизи, проявлять всі нерівності стін. Навіть шпаклівка не усуне проблеми нерівностей стін й стель.

Способів вирівнювання існує досить, правильно підібрати які можуть кваліфіковані обробники компанії «Профібуд Захід».

Яка вартість?

Ціни на вирівнювання стін й підлоги різняться в залежності від складності робіт, від їх обсягу, від того який матеріал використовується. Остаточна вартість робіт визначається після огляду об’єкту, проведення замірів та складання кошторису. Зверніться до фахівців компанії «Профібуд Захід» й стіни, підлоги та стелі будуть довго служити та радувати Вас.

Наші досвідчені штукатури та обробники виконають спектр оздоблювальних робіт, як в комплексі, так і частково. Зв’яжіться з нами телефоном або залиште заявку на сайті для отримання консультації щодо необхідного ремонту у Чернівцях та Чернівецькій області!