Пластикові вікна давно не новина. Дані конструкції встановлені практично в кожному будинку, адже їх позитивні якості досить значні. Основною перевагою вікон ПВХ є їх тривалий період експлуатації. Конструкції з металопластику відмінно утримують тепло та не вимагають додаткового утеплення. Пластикові вікна та двері досить невибагливі. Немає необхідності їх фарбувати, щоб видалити бруд, досить протерти вологою ганчіркою, а особливості конструкції дозволяють втілити будь-які дизайнерські ідеї.

Фахівці компанії «Профібуд Захід» підберуть та професійно встановлять металопластикові вікна, двері у Чернівцях та області. Наші фахівці працюють з конструкціями всіх існуючих видів: балконні та вхідні двері, вікна, скління лоджій, конструкції складних конфігурацій.

Етапи виготовлення

Виготовлення та встановлення пластикових вікон відбувається в певному порядку:

  • Підготовчий етап – проводяться всі необхідні заміри і оцінюються обсяги робіт. Також відбувається демонтаж старих рам.
  • Безпосередній монтаж металоконструкцій.
  • Завершальні роботи – проводиться повна діагностика функціональності конструкції.

Ціна пластикових вікон визначається на підготовчому етапі. Замовте пластикові вікна прямо зараз за номером телефону, який вказаний на сайті, або залиште заявку. Ми вам передзвонимо.