При незначному провітрюванні в повітрі накопичуються забруднюючі частинки: вуглекислий газ, покриття для підлоги, меблі, фарба, газова плита. У забрудненому повітряному просторі знаходяться спори грибків і бактерій, продукти життєдіяльності будинкових кліщів, які згубно впливають на здоров’я людини, тому установка системи вентиляції та кондиціонування для дому та офісу – вкрай важливі в повсякденному житті. Фахівці «Профібуд Захід» змонтують побутової або промисловий кондиціонер у квартиру, будинок, офіс, магазин, промислове підприємство.

Для створення сприятливих умов проживання в квартирі бажано передбачити установку системи кондиціонування і вентиляції повітря. Чисте повітря це запорука здоров’я й добробуту сім’ї.

Інвестування в систему кондиціонування або вентиляції може значно поліпшити вашу робочу середу або домашню атмосферу.

Вентиляційні установки працюють, змішуючи повітря всередині будівлі з повітрям зовні й вивільняючи кінцевий продукт назад в приміщення. Це не змінює температуру, це впливає тільки на якість повітря.

Системи кондиціонування контролюють вологість повітря з використанням системи вентиляції.

Що таке природна вентиляція

Природна вентиляція залежить від утеплення будинку, швидкості вітру, вологості й температури. Природна вентиляція це результат проникнення й руху повітря через тріщини та невеликі отвори в будинку, при відкритті вікнах і дверях, а після проникає в вентиляційні решітки кухні та санвузла. Природну швидкість вентиляції будинку неможливо передбачити й управляти, тому на неї не можна покладатися для рівномірної вентиляції будинку.

Встановлення вентилятора в витяжні отвори

В кухню та ванну кімнату рекомендується монтувати вентилятори, які включаються виносним датчиком якості повітря за сигналом. Вентилятор включається автоматично, при погіршенні якості повітря, вимикається сам при нормалізації повітря. Для якісної вентиляції в приміщенні, необхідно звертати увагу на вентилятори двигуном більшої потужності.

Вентиляция и кондиционирование

Встановлення кондиціонеру

Кондиціонер – це не просто розкіш, а необхідність, яка значно поліпшить якість вашого життя. Системи кондиціонування контролюють вологість повітря з використанням системи вентиляції. Часто кондиціонер встановлюють у вітальні, в спальні або в приміщенні, де проводиться основна частина часу. Фахівці компанії «Профібуд Захід» встановлять кондиціонер без необхідності косметичного ремонту.

Компанія “Профібуд Захід” пропонує послуги з установки систем кондиціонування та вентиляції, проектування та монтажу систем кондиціонування згідно з Вашими побажаннями.

Вентиляция и кондиционирование