Якщо Ваша ванна кімната втомилася і застаріла, варто задуматися про необхідність косметичного або капітального ремонту. Ремонт у ванній кімнаті стоїть на другому місці, після ремонту кухні з точки зору «пилу, вартості ремонту, болю і страждань».

Ванна кімната це одне з приміщень в будинку, від якості ремонту, якого залежить комфорт і гігієна в усьому будинку. Фахівці «Профібуд Захід» проведуть якісний ремонт ванної кімнати будь-якої складності.

Реконструкція ванної кімнати вимагає особливої ​​уваги, включаючи роботи різних напрямків і спеціальностей: монтаж труб водопостачання, каналізації, установка ванни, унітазу, змішувачів, укладання кахельної плитки, пристрій теплої підлоги, натяжної або підвісної стелі. Наші фахівці мають великий досвід електромонтажних, сантехнічних і оздоблювальних робіт.

Щоб домогтися очікуваного кінцевого результату слід враховувати фактори, що впливають на ремонт ванної: складність оздоблювальних робіт, ціна сантехнічного обладнання та характер оздоблювальних матеріалів.

Ванна кімната – це простір, який включає високий рівень практичності незалежно від розмірів. Для вірної й раціональної реалізації оздоблювальних робіт необхідно твердо знати з чого починати ремонт у ванній кімнаті та в санвузлі, дотримуючись послідовності ремонтних робіт.

Ремонт ванної охоплює наступні етапи:

 1. Планування, проектування, дизайн-проект
 2. Складання кошторисів на матеріали й роботи
 3. Вибір оздоблювальних матеріалів
 4. Підготовка приміщення, демонтажні роботи
 5. Сантехнічні роботи
 6. Електромонтажні роботи
 7. Ремонт статі: гідроізоляція, заміна стяжки, утеплення
 8. Штукатурка стін і стелі
 9. Обробка стелі: утеплення та обшивка
 10. Оздоблення стін, підлоги: облицюванню кахлем, затирання швів, герметизація кутів
 11. Монтаж вентиляції, світильників, розеток
 12. Монтаж сантехніки: установка ванни, душової кабіни, унітазу, біде, раковини, сушки для рушників
 13. Монтаж меблів, аксесуарів та супутніх товарів для ванної кімнати.
Ремонт ванной

Наші досвідчені, кваліфіковані майстри виконають ці види робіт якісно і в призначений термін. Компанія «Профібуд Захід» готова провести підбір необхідного обладнання, матеріалів і провести ремонт ванної кімнати та санвузла згідно з Вашими побажаннями у Чернівцях та Чернівецькій області.

Ремонт ванной
Ремонт ванной
Ремонт ванной
Ремонт ванной
Ремонт ванной
Ремонт ванной
Ремонт санузла
Ремонт санузла