Найбільш функціональної, популярною та зручною віконною системою по праву вважаються металопластикові вікна. Встановлення металопластикових вікон – це не тільки втілення всіляких дизайнерських ідей, а й суттєва економія на опаленні внаслідок високого ступеня теплоізоляції конструкцій. Термін служби пластикових вікон від перевіреного виробника, встановлених з дотриманням усіх технологій і правил експлуатації прослужить протягом багатьох років. Але в результаті неправильної установки, через неякісні матеріали або з протягом часу необхідний ремонт металопластикових вікон.

У той же час є такі деталі, які можливо змінити самостійно. Трапляється, ламаються пластикові тримачі, зламалася або заклинила ручка. Придбати їх можна в будівельних магазинах, що спеціалізуються на фурнітурі. Якщо Ви не впевнені в своїх силах, то краще звернутися за допомогою до фахівців. Брак досвіду й спеціальних знань може призвести до того, що звичайний ремонт фурнітури може привести до перекосу вікна.

Для поліпшення тепло та звукоізоляційних якостей вікон рекомендується проводити своєчасну заміну ущільнювачів.

Який ремонт ми можемо виконати?

Якщо Вам необхідний ремонт металопластикових вікон на якісному та високому рівні, довіртеся професіоналам. Співробітники «Профібуд Захід» підберуть найбільш оптимальне рішення проблеми.

Часто в непридатність приходить москітна сітка. При несправності, не поспішайте викидати москітну сітку. Зверніться до нас, та ми зробимо все можливе, щоб зробити ремонт москітної сітки.

Послуги з ремонту металопластикових вікон та дверей у Чернівцях та Чернівецькій області:

  • регулювання, заміна запірної фурнітури;
  • заміна ущільнювачів;
  • заміна склопакета;
  • установка замка;
  • усунення щілин;
  • ремонт, заміна москітної сітки;
  • заміна підвіконь, укосів, відливів.

Кваліфіковані фахівці підприємства «Профібуд Захід» здійснять ремонт металопластикових вікон з дотриманням всіх тонкощів й технологій якісно та в строк.