Сьогодні для оформлення стелі використовують такі конструкції, як натяжна або підвісна стеля, які замаскують все тріщини, архітектурні вади, електропроводку, витяжки, мінімізуючи зусилля на вирівнювання стелі.

Це різні по виду стелі, але схожі за принципом монтажу, використовуючи спеціальні металеві або дерев’яні каркаси, рами, багети. Якщо підвісну стелю при бажанні можна встановити самостійно, то для монтажу натяжної стелі потрібен досвід та спеціальні будівельні навички та інструменти. Тому встановлення натяжної стелі краще довірити професіоналам.

Для встановлення точкової системи освітлення підвісні та натяжні стелі підходять відмінно, як всередині гіпсокартонних конструкцій, так і за натяжним полотном ховається електрична розводка та монтуються світильники, які з легкістю замінюються при закінченні терміну служби.

Облаштування стелі фахівцями «Профібуд Захід» це прекрасна можливість створити абсолютно рівне покриття стелі, усунувши всі архітектурні дефекти та приховавши всі інженерні комунікації. Послуги монтажу натяжної та підвісної стелі у Чернівцях та області якісно й в призначений термін!