Різноманітність світильників, ламп, люстр та інших освітлювальних приладів вражає, а процес монтажу та підключення до існуючої електричній проводці може завести в глухий кут.

Найчастіше теоретичних знань та умінь на практиці недостатньо для якісного встановлення освітлювальних приладів. Від правильного монтажу світильника або люстри залежить не тільки естетична та функціональна сторони, але й Ваша безпека.

В разі встановлення світильників нашими фахівцями приймаються до уваги всі індивідуальні характеристики приміщення та побажання замовника. При великій кількості світильників враховуються можливості існуючих електричних мереж, та при необхідності виконується заміна застарілої мережі.

Монтаж світильників фахівці компанії «Профібуд Захід» виконають акуратно та у точно визначені строки. Здійснюємо монтаж та підключення найскладніших освітлювальних приладів.

Досвідчені електрики компанії «Профібуд Захід» проведуть монтаж освітлювальних приладів у Чернівцях та Чернівецькій області в мінімально короткі терміни з дотриманням всіх норм та правил безпеки з гарантією якості.