Тепла підлога – одна із різновидів систем опалення приміщення. В даний час тепла підлога популярний не тільки як альтернатива або доповнення до центрального опалення, але й як основне джерело опалення. Основною перевагою, якого є комфорт мешканців та зручність користування. Система опалення – тепла підлога, збереже оптимальну температуру для комфортного проведення часу.

Фахівці компанії «Профібуд Захід» встановлять теплу підлогу під плитку, ламінат або будь-яке інше підлогове покриття, а також нададуть кваліфіковану консультацію з проектування, монтажу, вибору систем теплої підлоги, враховуючи всі вимоги та фінансові можливості.

Спектр послуг

Наша компанія здійснює монтаж та сервісне обслуговування електричних, водяних, плівкових, інфрачервоних, карбонових теплих підлог у Чернівцях. Наші фахівці виконають роботи по установці теплої підлоги в квартирі, приватному будинку, офісі, ресторані, на виробничих об’єктах. Проконсультують у виборі якісної теплої підлоги, з огляду на специфіку, профіль та призначення приміщення. Електрики та сантехніки нашої компанії виконають необхідні роботи якісно та відповідно до проектних та кошторисних розрахунків.

Компанія «Профібуд Захід» пропонує спектр послуг з встановлення та підключення теплої підлоги зі строгим дотриманням технологій та будівельних норм у Чернівцях та області.