Побутові нагрівачі води призначені для того, щоб забезпечити гарячою водою квартиру, приватний будинок або дачу.

Правильна установка бойлера в квартирі або приватному будинку – універсальне та розумне рішення для забезпечення безперебійного гарячого водопостачання.

Встановлення та монтаж водонагрівача – це процес, що вимагає ретельного підходу й розрахунку, включаючи вибір оптимального місця установки, уникаючи пошкоджень зовнішньої обробки; розрахунку потужності, довжину необхідних труб і т.д.

Неправильний монтаж, недотримання технологій та рекомендацій виробників обладнання тягнуть за собою швидкий вихід техніки з ладу. Найчастіше це відбувається при самостійному встановлені. Якщо у вас відсутній досвід сантехнічних робіт, слід довіритися фахівцям.

Який водонагрівач вибрати?

Щоб вибрати водонагрівач для будинку, слід керуватися вашими потребами, з огляду на його розміри й відповідність інтер’єру, а установку можна довірити фахівцям компанії «Профібуд Захід».

Фахівці компанії «Профібуд Захід» змонтують та підключать будь-який вид водонагрівача незалежно від типу та принципу роботи. Монтаж та підключення:

– газового проточного, накопичувального водонагрівача

– електричного проточного, накопичувального водонагрівача

– бойлера непрямого нагріву

– твердопаливного

– комбінованого водонагрівача.

Кваліфіковані фахівці підприємства «Профібуд Захід» якісно та без труднощів виконають необхідну роботу по монтажу та підключення водонагрівача у Чернівцях та Чернівецькій області.