Сучасний побут неможливо уявити без побутової техніки: пральної машини, холодильника, електричного чайника, кондиціонера; якої в кожному будинку, з кожним днем, стає все більше й більше. У зв’язку з цим істотно збільшується споживання енергії, що в свою чергу призводить до навантаження на електричну проводку.

Кваліфікований ремонт щитка, заміна автомата й установка УЗО пристрою, захистить електричну проводку від надмірного навантаження, захистить від короткого замикання і загоряння, забезпечуючи Вашу безпеку.

Для надійного та стабільного електропостачання приміщення й безпечної експлуатації побутових електроприладів, довірте проведення електромонтажних робіт грамотним електрикам компанії «Профібуд Захід».

Професіонали нашої компанії готові провести якісний монтаж та заміну приладів автоматичної електрозахисту в Чернівцях та Чернівецькій області.

Електрики нашої компанії «Профібуд Захід» виконають роботи по монтажу автоматів у квартирі, приватному будинку, магазині, офісі чи будь-якому виробничому приміщенні. Ми здійснюємо збірку і монтаж електричного щита будь-якої складності та з урахуванням побажань своїх замовників.