Кінцевий етап ремонту житлового будинку або офісу – малярні роботи.

Стіни та стелі – важливі складові будь-якого приміщення. Асортимент сучасних будматеріалів дає можливість урізноманітнити оздоблення. Серед традиційних методів – малярні роботи, які виконуються з метою оформлення приміщень та підвищення експлуатаційних характеристик поверхонь.

Види малярних робіт

Компанія «Профібуд Захід» надає наступні види малярних робіт:

  • внутрішні або зовнішні;
  • оздоблення під фарбування;
  • шпалери;
  • декоративна штукатурка;
  • венеціанська штукатурка.

Етапи проведенні робіт

Наші фахівці виконають професійно кожен етап робіт: вирівнювання, шліфування, ґрунтовку та фарбування. Ми використовуємо сучасні якісні матеріали та обладнання, при цьому вартість малярних робіт – прийнятна.

Перед проведенням робіт проводиться ретельна підготовка поверхні для фарбування. Шпаклівка допоможе позбутися від нерівностей та інших дефектів на стелях або стінах, забезпечуючи гладкість поверхні. Не менш важливі функції виконує очищення та грунтування. Поверхня необхідно очистити від забруднень і пилу, потім заґрунтувати. Кількість шарів фарбування залежить від виду фарби та типу поверхні, а також від вимог до якості покриття.

Ціни на малярні роботи можна дізнатися, замовивши на сайті «Профібуд Захід» безкоштовну консультацію. Ми проконсультуємо у виборі послуг та матеріалів, виходячи з бюджету замовника. Майстри компанії володіють необхідними знаннями та досвідом в проведенні будь-якого етапу малярних робіт. Компанія надає свої послуги, як приватним особам, так і юридичним. Ми суворо стежимо за термінами, ціни на оздоблювальні роботи в «Профібуд Захід» завжди актуальні.

малярні роботи
малярні роботи