Утеплення, фарбування фасаду

Питання утеплення квартири або будинку актуально для жителів панельних або приватних будинків, які взимку часто страждають від холоду, а з огляду на ціну за опалення, факт утеплення фасаду стає незаперечним.

Найчастіше для утеплення фасаду використовується пінопласт. Утеплення стін пінопластом – це комфорт і економія енергетичних ресурсів. Фахівці «Профібуд Захід» не тільки забезпечать тепло всередині приміщення, а й збережуть привабливість його зовнішнього вигляду, з дотриманням будівельних технологій та правильним підбором будівельних матеріалів.

«Профібуд Захід» зробить комплексний або частковий ремонт фасадів:

  • косметичний;
  • капітальний;
  • реставрацію, ремонт зруйнованих частин;
  • фарбування будівель;
  • обробку плиткою, каменем.
large

Герметизація міжпанельних швів, балконів, вікон

Ізоляція міжпанельних швів в багатоквартирних будинках надійно захистить ваш будинок від вологи, холоду, протягів і цвілі. Погано ізольовані шви є причиною протікання і промерзання приміщень, вологість сприяє появі грибка, руйнуючи будову. Зважаючи на це важливо проводити утеплення та ізоляцію міжпанельних швів своєчасно.

 

Висотники «Профібуд Захід» безпечно та якісно виконають ремонт, герметизацію та гідроізоляцію балкона, цілої будівлі, квартири або офісного приміщення, як на етапі будівництва, так і у період експлуатації будівлі.